Szczegóły Produktu Optafleet

Odkryj nasze rozwiązania

PRZEGLĄD SYSTEMU OPTAFLEET

 

Modułowy system niezależny od marki opracowany w celu spełnienia rygorystycznych wymagań środowisk przemysłowych, który pomaga zapewnić bezpieczeństwo w miejscu pracy, zapewnia informacje dotyczące zarządzania w czasie rzeczywistym i zmniejsza całkowity koszt posiadania floty pojazdów przemysłowych. 

 

 

KLUCZOWE ELEMENTY OPTAFLEET

 

Elektroniczna jednostka sterująca pojazdu (ECU), urządzenie peryferyjne, do sterowania zaprogramowanymi funkcjami i przechowywania wymaganych danych.

Oprogramowanie OptaFleet przechowuje wszystkie zebrane dane w bazie danych i zapewnia dostęp do tych danych wszystkim upoważnionym użytkownikom.

Opracowując system OptaFleet wzięliśmy pod uwagę najtrudniejsze środowiska przemysłowe. Elementy sprzętowe zostały zaprojektowane tak, aby radziły sobie z wysokimi temperaturami, kurzem, a nawet czyszczeniem parą.


 

Aplikacja internetowa OptaFLeet

Zarządzaj swoją flotą w dowolnym miejscu i czasie

Dzięki bezpiecznemu logowaniu aplikacja internetowa umożliwia wgląd w czasie rzeczywistym w pojazdy i kierowców. Język systemu jest automatycznie ustawiany zgodnie z Twoim wyborem.

Ogólna strona zapewnia szybki przegląd aktualnego stanu pojazdów, kierowców i wydarzeń. Alerty i przypomnienia są wyświetlane w kolorach, a ich kliknięcie spowoduje powiększenie i uzyskanie szczegółowych informacji o wydarzeniu.

 

Przykłady wydarzeń:

  • Przypomnienie o odnowieniu licencji
  • Przypomnienie o interwale serwisowym
  • Wykrywanie uderzeń
  • Przekraczanie ustalonych limitów
  • Nadmierna prędkość

 

Popraw bezpieczeństwo
Zoptymalizuj pracę swojego zespołu

Więcej informacji

INFORMACJE KONTAKTOWE

 

Aby uzyskać więcej informacji o możliwościach naszych produktów, prosimy o kontakt.

 


Telefon i e-mail

+31 15 274 2550
contact@optafleet.com